Seo Services

Це станеться в ніч з 12 на 13 січня: "Приватбанк" призупинить роботу своїх банкоматів і терміналів

Один з найбільших банків України на 4 години призупинить роботу всіх своїх платіжних систем для технічної модернізації, яка дозволить збільшити потужності систем банку.
Про плани припинити роботу мережі банкоматів і терміналів самообслуговування повідомили журналісти Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу "Приватбанку".
Як зазначили у фінустанові, всі операції по картах будуть припинені з 24:00 до 04:00 в ніч з 12 на 13 січня.
Також у "Приватбанку" розповіли, що 13 січня IT-служби проведуть черговий етап регламентних робіт з модернізації власного процесингового центру. Зазвичай технологічні роботи в банку плануються в нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій.
— Під час чотиригодинний паузи регламенту карткових операцій банк також забезпечить проведення технологічних робіт з підвищення якості роботи мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку, - говориться в повідомленні.
Mukachevo.net
Це станеться в ніч з 12 на 13 січня: "Приватбанк" призупинить роботу своїх банкоматів і терміналів Це станеться в ніч з 12 на 13 січня: "Приватбанк" призупинить роботу своїх банкоматів і терміналів Reviewed by Умань Найкраще Місто on січня 12, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.