14 січня до Умані завітає новорічна вантажівка Coca-Cola. Святкові заходи триватимуть близько трьох годин біля Центрального парку. Після цього вантажівка вирушить до входу в дендропарк «Софіївка», і шоу повториться ще раз. Кожен уманчанин отримає в подарунок пляшку Coca-Cola Zero.
Святкова вантажівка Coca-Cola перебуватиме в Умані з 14:00 до 20:00.
«Надихніться атмосферою свята разом з казковими ельфами, полярними ведмедями та неповторним Сантою! Розділіть щасливі моменти із рідними та друзями, надихайте всіх навколо бути Сантою та дарувати радість і святковий настрій», ― зазначається на сторінці заходу у Facebook, повідомляє сайт 04744.інфо.
До Умані завітає новорічна вантажівка Coca-Cola
Reviewed by Умань Найкраще Місто
on
січня 12, 2019
Rating:
![До Умані завітає новорічна вантажівка Coca-Cola](https://3.bp.blogspot.com/-6Za3i3R1JFs/XDoUF8_2nOI/AAAAAAAAABs/WP0qqNVOQ2AFjFRrqPPkR9-w_DLbvSX2gCLcBGAs/s72-c/uman%2Bkoka%2Bkola.jpg)
Немає коментарів: