Seo Services

В Умані концертували ''Сербські зірки''

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся святковий концерт лауреатів та володарів Гран-прі всеукраїнських та міжнародних конкурсів, магістрантів факультету мистецтв – інструментального тріо «Serbian Star» у складі Йована Дрманіча, Дарко Марковіча і Александара Джорджевіча. Художній керівник – доцент Владислав Гусак.
00
Про це повідомляє сайт вишу.
Репертуар колективу: музичні твори у стилях вар’єте, стилізації сербського фольклору, світова класика та багато іншого.
Талановиті випускники уманського закладу вищої освіти ведуть активну концертну та просвітницьку діяльність, неодноразово підкорювали слухачів в Україні, а також за кордоном. Хлопці завжди зачаровували публіку своєю харизмою та високопрофесійним володінням інструментом.
У концертній програмі взяли участь студенти спеціальності «Хореографія», доповнивши майстерне виконання музичних творів хореографічними па. Викладачі кафедри інструментального виконавства Ірина Бойко і доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Наталія Пиж’янова додали особливих фарб до окремих творів, супроводжуючи їх грою на фортепіано та чарівним вокалом.

Цьогоріч хлопці залишають Умань, оскільки успішно завершують навчання на факультеті мистецтв.
http://procherk.info/news/7-cherkassy/69005-v-umani-kontsertuvali-serbski-zirki-foto
В Умані концертували ''Сербські зірки'' В Умані концертували ''Сербські зірки'' Reviewed by новини on січня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.